Patarimai, kaip susipakuoti daiktus į kelionę

Daiktų pakavimas

Nors bet kokia, net ir kelių dienų kelionė asocijuojasi su maloniomis patirtimis, prieš jas reikia įveikti vieną didelį iššūkį – tai daiktų pakavimas. Kad ir kiek vietos turėtumėte bagažui, jos visuomet atrodo šiek tiek per mažai – juk norisi pasiruošti visoms įmanomoms situacijoms. Tai tikrai įmanoma padaryti pasitelkus kelis pagrindinius patarimus, kuriais šį kartą ir pasidalinsime.

Žinokite savo galimybes

Šiuo atveju labai svarbi bus transporto priemonė, su kuria keliausite. Jei tai Jūsų automobilis, reikalavimų bus mažiausiai – svarbiausia įsitikinti, kad šalia visų daiktų tilps ir kiti kelionės dalyviai, o Jūs per langus galėsite stebėti eismą. Net ir tuomet, jei vietos bagažinėje ir salone pritrūks, papildomai galėsite pasitelkti stogo bagažinę, kuri gerokai išplės Jūsų galimybes. Spauskite čia, jei norite apžiūrėti tokius gaminius.

Keliaujant autobusu ar traukiniu, dažniausiai yra skaičiuojami bagažo vienetai, o su griežčiausiomis sąlygomis tenka susidurti skrendant lėktuvu. Jei rinksitės pastarąjį transportą, turėtumėte žinoti ir bagažo matmenis, ir jo svorį – pagal tai pasirinksite lagaminą ir atsirinksite tinkamiausius daiktus. Tiesa, turėtumėte žinoti, kad lagaminų svoriai ženkliai skiriasi: kuo jis bus lengvesnis, tuo daugiau svorio liks Jūsų daiktams. El. parduotuvėje Pigu.lt lagaminai nustebins plačiu asortimentu: čia tikrai surasite tokį, kuris tiks būtent Jūsų laukiančioms kelionėms.

Įsivertinkite poreikius

Kai jau žinosite savo galimybes, bus galima pereiti prie savo poreikių. Tam, kad organizaciniai darbai klostytųsi sklandžiau, patariama susidaryti kartu keliausiančių daiktų sąrašą: tuomet būsite tikri, kad tikrai nieko nepamiršote. Pagalvokite, kokius reikmenis su savimi pasiimti privalote, o kokius galėsite įsigyti atvykę į vietą – tikėtina, kad pavyks apsieiti be šampūno, dušo želė ar kitų panašių produktų. Jei keliaujate su didesne kompanija, galite pasitarti, kas bus atsakingi už tam tikrus elektronikos prietaisus – juk tikrai galėsite pasidalinti plaukų džiovintuvu ar telefono pakrovėju.

Garderobas priklausys nuo to, kur planuojate keliauti. Logiška, kad vykstant į šiltus kraštus drabužių prireiks mažiau, tačiau net ir tuomet reikėtų pasirūpinti bent vienu šiltesniu megztiniu. Geriausia, jei sunkiausius drabužius ir batus iš karto „užsidėsite“ ant savęs – tuomet Jūsų bagažas svers kur kas mažiau. Niekuomet nesuklysite, jei pirmenybę teiksite universalesniems, tarpusavyje lengvai derinamiems drabužiams: taip net ir su keliais rūbais galėsite sukurti pačius įvairiausius derinius.

Pasitelkite vietą taupančias gudrybes

Galiausiai beliks paskutinė, pati svarbiausia užduotis – į atitinkamą bagažą sutalpinti visus daiktus, kuriuos įtraukėte į savo sąrašą. Tai padarysite lengviau, jei pasitelksite šias gudrybes:

·        Drabužius susukite. Tai – viena dažniausiai pritaikomų idėjų, kuri padeda sutaupyti nemažai vietos ir neleidžia audiniams susiglamžyti. Jei jos dar neišbandėte, liksite labai maloniai nustebinti.

·        Kraukite daiktus vienas į kitą. Jei lagamine keliauja ir batai, išnaudokite jų vidų kojinėms ar smulkiems aksesuarams. Tuo tarpu apatinį trikotažą galite sudėti smulkiausiose kišenėlėse, į kurias netelpa jokie kiti daiktai. Šiuo atveju galite būti labai kūrybiški, kadangi apatinių nereikia saugoti nuo susiglamžymo.

·        Naudokite mažus buteliukus. Skrendant lėktuvu, rankiniame bagaže visi skysčiai turi būti ne didesniuose kaip 100ml talpos buteliukuose, tačiau tą pačią idėją galima pritaikyti keliaujant kitomis transporto priemonėmis. Tuo labiau, kad tokie buteliukai yra daugkartinio naudojimo. Taip pat pravers įvairūs kosmetikos mėginukai, kuriuos dažniausiai gauname nemokamai.

Pasitelkę šiuos patarimus, turėtumėte kur kas lengviau susipakuoti daiktus kelionei. Kuo dažniau praktikuositės, tuo paprasčiau pavyks tai padaryti – svarbu įsiminti kelias gudrybes ir visuomet gerai išanalizuoti savo poreikius.

TAIP PAT SKAITYKITE